MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11367375
nr 1136 7375
Stolar
3 st
Kondition: en med senare bemålning, slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 19:44:56
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr